Analýza střevního mikrobiomu

Jedná se o velmi komplexní rozbor vzorku stolice, který posíláme do německé laboratoře Biovis Diagnostik MVZ GmbH. Tento test nás podrobně informuje o biodiverzitě střevního prostředí, případné dysbióze čili nepoměru mezi zdraví prospěšnými a potenciálně patogenními bakteriemi, měří se také množství jednotlivých bakteriálních kmenů, zda jich máme přiměřené množství, nadbytečné či nedostatečné, dále se testuje přítomnost parazitů a plísní. V rozšířené variantě je navíc hladina histaminu a zonulinu, druhý zmíněný je považován za marker zvýšené střevní propustnosti. Vyhodnocení trvá zhruba 3 týdny.

Jelikož jsou v dnešní době testy funkční medicíny žádané, ale v České republice stále poměrně nedostupné, rozhodli jsme se Vám proces usnadnit díky spolupráci s naší externistkou MUDr. Terezou Černou. Jsme rádi, že Vám můžeme zprostředkovat tyto nadstandardní testy a s jejich pomocí co nejefektivněji personalizovat cestu za Vašim zdravím.

MIKROBIOM MAXI

Velmi komplexní rozbor vzorku stolice, který podrobně informuje o biodiverzitě střevního prostředí, případné dysbióze čili nepoměru mezi zdraví prospěšnými a potenciálně patogenními bakteriemi. Ve spolupráci s nezávislou laboratoří Nordic Laboratories.

Součástí testů není konzultace výsledků, pouze písemná interpretace (co vyšle za hodnoty, co to znamená, plus stručné doporučení). V případě zájmu o konzultaci si prosím konzultaci doobjednejte zvlášť.

cena testu 10 500 Kč

MIKROBIOM MAXI + zonulin a histamin

Rozšířená varianta s hladinou histaminu a zonulinu, druhý zmíněný je považován za marker zvýšené střevní propustnosti. Ve spolupráci s nezávislou laboratoří Nordic Laboratories.

Součástí testů není konzultace výsledků, pouze písemná interpretace (co vyšle za hodnoty, co to znamená, plus stručné doporučení). V případě zájmu o konzultaci si prosím konzultaci doobjednejte zvlášť.

cena testu 12 000 Kč

permanentka - 3 konzultace

Vhodné pro všechny, kterým nestačí pouze jedna konzultace a chtějí probrat svůj postupný progres s průvodcem.

Kontrolní konzultace 30 minut

Vhodné pro klientky po vstupní konzultaci nebo ve stávající spolupráci, které chtějí zhodnotit další kroky v rámci svých cílů, případně přeměřit na BIA analýze

Čas s terapeutem –  30 minut / 590 Kč
pro zahraniční pacienty 25 EUR

Cena služby v EUR se může změnit v závislosti na aktuálním kurzu.

Objednávkový formulář

Máte-li dotazy k objednání, napište na  recepce@centrumnavyku.cz.

Skvělé! Objednávka odeslána.

Na e-mail jsme Vám zaslali kopii objednávky.
Pokud e-mail nedojde do 5-ti minut, zkontrolujte složku SPAM.

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.