Analýza střevního mikrobiomu

Jedná se o velmi komplexní rozbor vzorku stolice, který posíláme do německé laboratoře Biovis Diagnostik MVZ GmbH. Tento test nás podrobně informuje o biodiverzitě střevního prostředí, případné dysbióze čili nepoměru mezi zdraví prospěšnými a potenciálně patogenními bakteriemi, měří se také množství jednotlivých bakteriálních kmenů, zda jich máme přiměřené množství, nadbytečné či nedostatečné, dále se testuje přítomnost parazitů a plísní. V rozšířené variantě je navíc hladina histaminu a zonulinu, druhý zmíněný je považován za marker zvýšené střevní propustnosti. Vyhodnocení trvá zhruba 3 týdny.

Jelikož jsou v dnešní době testy funkční medicíny žádané, ale v České republice stále poměrně nedostupné, rozhodli jsme se Vám proces usnadnit a navázali jsme proto spolupráci s klinikou BeBalanced (klinika celý proces zajišťuje). Jsme rádi, že Vám můžeme zprostředkovat tyto nadstandardní testy a s jejich pomocí co nejefektivněji personalizovat cestu za Vašim zdravím.

MIKROBIOM MAXI

Velmi komplexní rozbor vzorku stolice, který podrobně informuje o biodiverzitě střevního prostředí, případné dysbióze čili nepoměru mezi zdraví prospěšnými a potenciálně patogenními bakteriemi. Testování zprostředkovává klinika Be Balanced.

Součástí testů není konzultace výsledků, pouze písemná interpretace (co vyšle za hodnoty, co to znamená, plus stručné doporučení). V případě zájmu o konzultaci si prosím konzultaci doobjednejte zvlášť.

cena testu 12 990 Kč

MIKROBIOM MAXI + zonulin a histamin

Rozšířená varianta s hladinou histaminu a zonulinu, druhý zmíněný je považován za marker zvýšené střevní propustnosti. Testování zprostředkovává klinika Be Balanced.

Součástí testů není konzultace výsledků, pouze písemná interpretace (co vyšle za hodnoty, co to znamená, plus stručné doporučení). V případě zájmu o konzultaci si prosím konzultaci doobjednejte zvlášť.

cena testu 14 990 Kč

permanentka - 3 konzultace

Vhodné pro všechny, kterým nestačí pouze jedna konzultace a chtějí probrat svůj postupný progres s průvodcem.

Kontrolní konzultace 30 minut

Vhodné pro klientky po vstupní konzultaci nebo ve stávající spolupráci, které chtějí zhodnotit další kroky v rámci svých cílů, případně přeměřit na BIA analýze

Čas s terapeutem –  30 minut / 590 Kč
pro zahraniční pacienty 25 EUR

Cena služby v EUR se může změnit v závislosti na aktuálním kurzu.

Objednávkový formulář

Máte-li dotazy k objednání, napište na  recepce@centrumnavyku.cz.

Skvělé! Objednávka odeslána.

Na e-mail jsme Vám zaslali kopii objednávky.
Pokud e-mail nedojde do 5-ti minut, zkontrolujte složku SPAM.