Tým

Jana Zahradníková, DiS.

nutriční poradenství, life koučink

Nutriční terapeutka, preventistka a koučka v oblasti funkční a léčebné výživy, průvodkyně zdravých návyků s celostním přístupem, školitelka akreditovaných kurzů pro Fitnessinstitut. Externistka pro Institut funkční výživy.

Denisa Prosser, Dis.

nutriční poradenství, SM systém

Nutriční terapeutka, preventistka a průvodkyně zdravých návyků s komplexním přístupem se zaměřením na budoucí i stávající maminky, lektorka zdravotně nápravného cvičení a spirální stabilizace páteře (SM systému).

Roman Kunčar

poradenství v oblasti pohybu

Osobní trenér, Life kouč a výživový poradce (CZ, AJ) se zaměřením na tělesné transformace – redukce tuku, budování svalové hmoty, formování postavy. Kompenzace disbalancí, zlepšení pohybových návyků a celkového zdraví.

Mgr. Zuzana Tvarůžková

fyzioterapie

Fyzioterapeutka a preventistka pohybových návyků. Zaměření na komplexní vyšetření a diagnostiku vzniklých poruch pohybového aparátu, jejich postupnou nápravu formou sestavení terapeutického plánu a jeho systematické aplikace.

KATEŘINA ŠILAROVÁ

výživové poradenství

Preventistka a výživová poradkyně s komplexním přístupem a zaměřením na harmonizaci zdraví jak v rovině fyzické, tak psychické a duševní. 
Průvodkyně vědomé cesty ke zdraví a sobě samému.