Tým

Jana Zahradníková, DiS.

nutriční poradenství, life koučink

Nutriční terapeutka, preventistka a koučka v oblasti funkční a léčebné výživy, průvodkyně zdravých návyků s celostním přístupem, školitelka akreditovaných kurzů pro Fitnessinstitut. Externistka pro Institut funkční výživy.

Bc. Kristína sedláková

výživová poradkyně

Výživová poradkyně zaměřující se na redukci hmotnosti. Specializuje se na celkovou harmonizaci trávení, řešení trávicích problémů, intolerance a výživová omezení. 

Mudr. KATEŘINA FIALOVÁ

lékařka, výživové poradenství

Lékařka, výživová poradkyně, lektorka vzdělávacích kurzů v oblasti metabolismu, výživy a civilizačních onemocnění a také koordinátorka neziskové organizace Nedoklubko, podporující rodiny předčasně narozených dětí.

Mgr. Zuzana Tvarůžková

fyzioterapie

Fyzioterapeutka a preventistka pohybových návyků. Zaměření na komplexní vyšetření a diagnostiku vzniklých poruch pohybového aparátu, jejich postupnou nápravu formou sestavení terapeutického plánu a jeho systematické aplikace.

KATEŘINA ŠILAROVÁ

psychohygiena

Preventistka a výživová poradkyně s komplexním přístupem a zaměřením na harmonizaci zdraví jak v rovině fyzické, tak psychické a duševní. Průvodkyně vědomé cesty ke zdraví a sobě samému.

 

Alena Špačková

montessori a rodičovské poradenství

Mezinárodně certifikovaná Montessori asistentka pro děti ve věku 0-3 a 3-6 let.
Zaměřuje se na edukaci rodičů ohledně podpory rozvoje plného potenciálu dětí do 6 let. Zároveň se specializuje na poradenství současných i budoucích rodičů v oblasti výchovy a dalších přidružených témat.

Roman Kunčar

poradenství v oblasti pohybu

Osobní trenér, Life kouč a výživový poradce (CZ, AJ) se zaměřením na tělesné transformace – redukce tuku, budování svalové hmoty, formování postavy. Kompenzace disbalancí, zlepšení pohybových návyků a celkového zdraví.

Sam Labanc

fakturant a podpora týmu

Administrativní podpora celého týmu Centra. Sam provozuje recepci CN a zajišťuje objednávání pacientů. Odpovídá na dotazy našich pacientů a postará se o všechny s tou nejlepší péčí. Kontroluje všechny podklady, připravuje newsletter Zdravé pošty a přináší konstruktivní kritiku.

Bibi Vojtěchová

pravá ruka Jany a manažerka CN

Pravá ruka a asistentka Jany Zahradníkové a manažerka Centra návyků. V Centru funguje zejména v back office. V poradně ji neuvidíte, ale velmi ráda poradí klientům po telefonu nebo online s výběrem služby.