Tým

Jana Zahradníková, DiS.

nutriční poradenství, life koučink

Nutriční terapeutka, preventistka a koučka v oblasti funkční a léčebné výživy, průvodkyně zdravých návyků s celostním přístupem, školitelka akreditovaných kurzů pro Fitnessinstitut. Externistka pro Institut funkční výživy.

Ing. Kristína sedláková

výživová specialistka

Výživová specialistka s komplexním přístupem ke zdraví. Specializuje se na řešení trávicích problémů, intolerance, zdravou redukci a kompenzaci dalších problémů spojených se zdravotním diskomfortem.

Mudr. KATEŘINA FIALOVÁ

lékařka, výživové poradenství

Lékařka, výživová poradkyně, lektorka vzdělávacích kurzů v oblasti metabolismu, výživy a civilizačních onemocnění a také koordinátorka neziskové organizace Nedoklubko, podporující rodiny předčasně narozených dětí.

Mgr. Zuzana Tvarůžková

fyzioterapie

Fyzioterapeutka a preventistka pohybových návyků. Zaměření na komplexní vyšetření a diagnostiku vzniklých poruch pohybového aparátu, jejich postupnou nápravu formou sestavení terapeutického plánu a jeho systematické aplikace.

KATEŘINA ŠILAROVÁ

psychohygiena

Holistická průvodkyně s komplexním přístupem a zaměřením na harmonizaci zdraví v rovině mentální, duševní a spirituální. Průvodkyně vědomé cesty ke zdravému mentálnímu přístupu nejen k sobě samému.

MUDr. Tereza černá

preventivní a funkční medicína

Lékařka s atestací v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny, vystudovala 2.lékařskou fakultu v Praze, poté se v rámci přípravy k atestaci pohybovala na odděleních rehabilitace a neurologie. Od roku 2021 je certifikovaným praktikem funkční medicíny – CFMP.

Roman Kunčar

poradenství v oblasti pohybu

Online coach, Life coach a výživový poradce (CZ, AJ) se zaměřením na tělesné transformace – redukce tuku, budování svalové hmoty, formování postavy. Kompenzace disbalancí, zlepšení pohybových návyků a celkového zdraví.

Eliška Hosnedlová, ihp

funkční a integrativní výživa

Certifikovaná Integrative Health Practitioner a průvodkyně se zaměřením na funkční a integrativní výživu, která pomáhá ženám optimalizovat zdraví a hormony pomocí stravy, zdravých návyků a správného nastavení mysli.

Sam Labanc

fakturant a podpora týmu

Administrativní podpora celého týmu Centra. Sam provozuje recepci CN a zajišťuje objednávání pacientů. Odpovídá na dotazy našich pacientů a postará se o všechny s tou nejlepší péčí. Kontroluje všechny podklady, připravuje newsletter Zdravé pošty a přináší konstruktivní kritiku.

Sam Labanc

fakturant a podpora týmu

Administrativní podpora celého týmu Centra. Sam provozuje recepci CN a zajišťuje objednávání pacientů. Odpovídá na dotazy našich pacientů a postará se o všechny s tou nejlepší péčí. Kontroluje všechny podklady, připravuje newsletter Zdravé pošty a přináší konstruktivní kritiku.

Mgr. Markéta Varmužová

autorka článků na blog

Pravidelná přispěvatelka na blog Centra návyků. Pro blog CN tvoří recepty, které nezatěžují zbytečně organismus. Pro čtenáře připravuje i tradiční recepty ve zdravější podobě – tedy bez mléka, lepku a cukru.

Bibi Vojtěchová

pravá ruka Jany a manažerka CN

Pravá ruka a asistentka Jany Zahradníkové a manažerka Centra návyků. V Centru funguje zejména v back office, stará se o web CN a virtuální zázemí. V poradně ji neuvidíte, ale velmi ráda poradí klientům po telefonu nebo online s výběrem služby.