ONLINE COACHING V CENTRU NÁVYKŮ

S ČÍM PŘICHÁZÍME?

V Centru návyků jsme si vědomi, jak je pravidelný pohyb důležitý pro Vaše fyzické i mentální zdraví ❤️

Proto jsme se společně Romanem, naším specialistou přes pohyb, rozhodli že vám umožníme cvičit pod vedením trenéra i v této době 💪🏼

Našli jsme super originální a efektivní cestu, jak co nejlépe nahradit lidský kontakt a předat stejně hodnotné informace, jako při osobním tréninku.

PROČ JE POHYB DŮLEŽITÝ?

Jakožto lidské bytosti, jsme naprogramováni reagovat pozitivně na všechny druhy pohybu. Prospívá to nejen našemu fyzickému zdraví, ale taky tomu mentálnímu. Obzvláště v dobách jako je tahle.

hlavní BENEFITY pro naše tělo

SVALY

 • v našem těle máme více než 600 různých svalů, což tvoří okolo 40% celkové tělesné váhy. Jejich pravidelným procvičováním zlepšujeme stabilitu, balanc a koordinaci.

KOSTI

 • pohyb nám pomáhá vybudovat pevnější a hustší kosti, což nám bude sloužit obzvláště později v životě.

KLOUBY

 • pohyb pomáhá zlepšit stabilitu a obecnou odolnost kloubů, což může předcházet jejich poškození nebo předčasnému opotřebení.

MOZEK

 • chodit 30-40 minut 3x týdně může zlepšit kognitivní funkce mozku, vydá extra energii (čímž podpoří redukci tuku) a uvolní endorfiny, které nám dodají skvělý pocit ❤️

SRDCE

 • studie ukazují, že pravidelným pohybem můžeme předejít až 50% srdečním onemocněním 💡

PLÍCE

 • pravidelné a účelné zvýšení srdečního tepu zvyšuje kapacitu plic a tím i jejich schopnost okysličovat krev a svaly 💪🏼

PSYCHIKA

 • špatná nálada nebo pochmurný den, je ve většině případů pouze převaha hormonů, které nám tyto pocity způsobují. Další případ může být naše reakce na ne příliš důležité věci, nad kterými ke všemu nemáme úplnou kontrolu.  Proto vpuštění šťastných hormonů do oběhu pohybem a takzvané “pročištění hlavy”, může vyřešit valnou většinu našich problémů. 🙂

ONLINE COACHING

JAK TO FUNGUJE?

Skrze aplikaci ve Vašem telefonu 📲spravovanou přímo Romanem, Vám budou postupně nahrávány tréninky a výzvy, naprogramované na míru pro Vás. 📝

Takže co všechno je vlastně součástí?

 • Tréninkový plán na míru pro Vás a Vaše potřeby, který se bude postupně rozvíjet
 • Video-návody s Romanem, ke každému cviku
  Pravidelné zaznamenávání progresu (váha, rozměry, popř. fotky)
 • Týdenní i měsíční výzvy, které Vás posunou blíže k Vašim vytouženým výsledkům
 • Video konzultace každé 2 týdny

Možná si říkáte, že ale nemáte k dispozici žádnou výbavu. Nebo že se doma cvičit prostě nedonutíte🤷🏼‍♂️.

Držet se plánu a nepolevit, zajistí pravidelné konzultace a podpora přes WhatsApp 📱.

Počítá se také s nulovým přístupem k jakémukoliv nářadí na cvičení.

Ať už máte k dispozici pet láhev s vodou a nebo sadu činek, Roman Vám vytvoří efektivní a progresivní plán na míru rovnou do Vašeho telefonu.

S ČÍM VÁM ROMAN MŮŽE POMOCI?

Od redukce tuku, přes korekci držení těla až po budování svalové hmoty.

Vzhledem ke zkušenostem jak z česka, tak ze zahraničí, kde Roman téměř 4 roky působil, se Vám dostane těch nejaktuálnějších informací a technik ke zdravému tělu.

Pokud Vás zajímá jakým stylem funguje a podle jakých hodnot se řídí, navštivte jeho stránku na Instagramu nebo Facebooku “Rawman_training”, kde máte k dispozici jeho veškerou práci.

Jste začátečník, co chce mít nad svým pohybem kontrolu a následovat strukturovaný plán? Nebo pokročilý, co by se rád zaměřil na slabiny a chce posunout jeho trénink na další úroveň?

Rezervujte si on-line konzultaci s Romanem zdarma a získejte více informací o tom, jak by vaše spolupráce mohla vypadat.

Pokud vás online coaching od Romana zaujal, přehled balíčků, které Roman nabízí naleznete ZDE.

Tým CN

Líbil se vám krátký článek na téma benefitů pohybu a možnosti online cvičení s trenérem? Pokud máte pocit, že by si zasloužil sdílení, nebo znáte někoho, kdo by využil služeb Romana, budeme moc rádi za jeho šíření. 

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.