Zuzana Tvarůžková, DiS.

Fyzioterapeutka a preventistka pohybových návyků. Zaměření na komplexní vyšetření a diagnostiku vzniklých poruch pohybového aparátu, jejich postupnou nápravu formou sestavení terapeutického plánu a jeho systematické aplikace.

Fyzioterapie je nádherný obor, kterému se věnuji od roku 2005, kdy jsem absolvovala Vyšší zdravotnickou školu v oboru Diplomovaný fyzioterapeut. Od té doby se aktivně věnuji zdokonalování znalostí a také jejich předávání. Měla jsem tu možnost působit a své znalosti předávat například studentům Fyzioterapie Masarykovy univerzity v Brně nebo v současné době přednášet na odborných seminářích a workshopech.

Zjistila jsem, jak mě tato práce naplňuje a když člověk může říct, že je mu práce i potěšením, radostí a koníčkem, potom se pracuje skvěle.

Také proto Vám můžu na jednotlivé potíže najít přímo na míru ušité řešení a pokusit se společně najít nejlepší alternativu terapie podle nejmodernějších metodik.

V Centru návyků se svými klienty pracuji v útulné, klidné pracovně bez zbytečného čekání jak na termín, tak v čekárně. Nejsem vázána na pojišťovny, proto si můžu sama limitovat čas a možnosti pro nejefektivnější vyřešení Vašich potíží. Pracuji čistě individuálně a především s komplexním nadhledem. Lidské tělo je neuvěřitelně zapeklité a složité. Je potřeba neřešit jen jedno bolavé místo, ale musí se myslet na to, že problémy se řetězí a důvod bolesti velmi často bývá úplně jinde, než se bolestivost projevuje.

K tomu využívám různé metody, jako např.: měkké a mobilizační techniky, postizometrickou a antigravitační relaxaci, stabilizační a centrační cvičení, techniky na neurofyziologickém podkladě, SM- systém, kineziotaping, prevenční program školy zad. V současné době dokončuji Kurz metody Ludmily Mojžíšové a DNS (Dynamická neuromusculární stabilizace) prof. Koláře.

Pokud Vás cokoli bolí, narušuje Váš komfort nebo třeba jen cítíte, že potřebujete něco změnit nebo s něčím poradit, určitě Vám moc ráda pomůžu. Ať se jedná o akutní či chronické bolesti zad, hlavy, závratě, vadné držení těla a s tím spojené svalové dysbalance, nefunkční hluboký stabilizační systém a bránice, diastáza břišních svalů, nefunkční pánevní dno a spasmy pánevního dna, bolesti a omezená hybnost kloubů, poúrazové stavy, předoperační a pooperační stavy, plochonoží a vadná funkce chodidla, hallux valgus a kladívkové prsty, zatuhlé jizvy.

Těším se,

Zuzka

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.