TIPY NA (NEJEN) VÁNOČNÍ DÁRKY

noce jsou za dveřmi a vám došlo, že ještě nemáte nic nakoupeno? Možná vám jen chybí inspirace anebo zrovna nestíháte, v pořádku, jsme jen lidé a někdy se to prostě všechno sejde tak nějak na poslední chvíli. 

Tipy na (NEJEN) Vánoční dárky, které budou, jak jinak, než funkční a zdravé vám přinášíme právě v tomto článku.

Jak budovat zdravé návyky a zbavovat se těch špatných Vám poradíme v našem Centru návyků, kde jsme pro vás připravili tyto krásné dárkové poukazy. V případě zájmu je pro vás velmi rádi vystavíme. 

Kdo by zatoužil po opravdu velké náloži praktických informací a samostudia může přidat ještě knihu ATOMOVÉ NÁVYKY od Jamese Cleara jehož mottem je „Drobné změny, pozoruhodné výsledky.“ Knihu zakoupíte ZDE, při nákupu elektronické verze ji samozřejmě budete mít do Vánoc.

2. POZNEJ SÁM SEBE

Chcete lépe poznat sami sebe, nebo pomoci někomu blízkému odhalit, co jeho tělu svědčí a naopak? Darujte INTOLERANČNÍ TEST, neinvazivní metodou testování odhalíte potravinové intolerance, ale také těžké kovy v organismu. Navíc můžete využít náš slevový kód CENTRUMNAVYKU a získat tak 200 Kč slevu na nákup testu.

slevový kód CENTRUMNAVYKU

Pokud se zajímáte o genetiku, oceníte jedinečný produkt na českém trhu LIFE TEST, který Vám poskytne absolutní informace o tom, kdo jste z pohledu DNA.

Zajímá Vás, jakou výbavu jste dostali do vínku? Můžete si vybrat ze 3 různých balíčku:

1. genetická analýza pro lepší zdraví,

2. genetická analýza pro spalování tuků,

3. genetická analýza pro lepší výkon,

nebo si zvolte sami, jaké geny vás zajímají. S výběrem balíčku vám rádi pomůžeme. Stačí se nám ozvat.

3. KVALITNÍ DOPLŇKY STRAVY

Chcete podpořit své zdraví ještě více kvalitní suplementací? Potom vám doporučujeme eshop PURAVIA, kde je také možnost poradenství zdarma.

4. ZDRAVÉ DROBNOSTI PRO VŠECHNY

Přírodní kosmetika, oříšky a sušené ovoce, káva, ekologicky udržitelné doplňky do domácnosti i nutraceutika, to vše najdete na eshopu GOODIE.

Využijte slevový kód PROZDRAVI5 a obdarujte celou rodinu i přátelé. 

slevový kód PROZDRAVI5

5. PRO ŽENY

Dopřejte klidné chvíle svojí partnerce, dceři, sestře, mamince nebo kamarádce. Darujte poukaz na nákup na e-shopu MALUNA , kde si vyberete z menstruačních pomůcek, bylinek, přírodní kosmetiky, knih, spodního prádla ale i různých zdravotních pomůcek.

Skvělý tip na dárek pro každou ženu je stolička na bylinnou napářku, která je velmi příjemnou a odpočinkovou terapií i prevencí mnoha ženských problémů.

Upravuje například menstruační cyklus, pomáhá odstraňovat toxiny z těla, pomáhá s vymizením příznaků PMS a s bolestivou menstruací, ale také s plodností a zlepšením sexuálního prožitku.

6. KRÁSNÁ PLEŤ, VLASY A BEZBOLESTNÝ POHYB

S tím vám pomůže PRÉMIOVÝ KOLAGEN s kyselinou hyaluronovou.

KK KOLAGEN je hydrolyzovaný kolagen savčího původu vyráběný v České republice s vysokou vstřebatelností v lidském těle. Navíc je obohacen o spoustu cenných látek, které velká část populace suplementuje samostatně, což při užívání KK kolagenu nemusí. Najdete v něm 5000 mg hydrolyzovaného savčího kolagenu, kyselinu hyaluronovu, vápník, hořčík, zinek, vitamin C, E, B1, B2, B3, B6, B12, kyselinu listovou, biotin a inulin.

Doporučuji udělat si 3-měsíční kůru, nicméně já osobně jsem pozorovala změnu již po prvním měsíci užívání. A protože jsem opravdu velmi spokojená, domluvila jsem pro Vás slevu 15 %. Po zadání slevového kódu denisa15 do okénka „kód kupónu“ Vám bude sleva z nákupu ihned odečtena. Tak na zdraví. 

slevový kód denisa15

7. VAŘENÍ BEZ MLÉKA, MOUKY I MÍCHÁNÍ

Ano, čtete dobře, tohle umí MioMat, hrníček, který vám za pár minut připraví kaši, polévku, smoothie nebo rostlinné mléko. Je vhodný zejména pro lidi, kteří mají alergii na mléko, celiakii či intolerance. Ale ocení ho také maminky s malými dětmi, které chtějí ušetřit čas vařením a investovat ho do společných aktivit s jejich nejmenšími.

Do Vánoc můžete využít akci 400 Kč slevu na nákup MioMatu, a navíc použitím slevového kódu miomat3 získáváte ještě další 3 % slevu. 

slevový kód miomat3

Líbí se vám naše nápady, vybrali jste? Věříme, že jsme Vás inspirovali a že si Vánoce a svátky užijete v klidu, pohodě a ve zdraví.

Za náš celý tým Centra návyků Vám přejeme překrásné svátky a moc se na Vás těšíme v novém roce 2021, v roce plném výzev, změn a nových návyků.

Za celý tým CN,

Vaše Deni

Líbil se vám článek? Pokud máte pocit, že by si zasloužil sdílení, budeme moc rádi. 

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.