KREVNÍ TESTY

Doporučení a vyhodnocení výsledků krevních testů. Pro všechny, kdo mají zájem o lepší porozumění výsledkům krevních testů. Službu nabízíme jak pro ty, kteří mají zájem o interpretaci již proběhlých testů, tak těm, kteří se na testy chystají a chtějí poradit s tím, jaké všechny testy si mají nechat udělat a na jaké určitě ve svém zdravotním stavu nemají zapomenout. Rádi doporučíme i osvědčené laboratoře.

NABÍDKA SLUŽEB TEREZY

TUTO SEKCI PRO VÁS AKTUÁLNĚ FINALIZUJEME

Co nevidět zde bude nabídka testů. Pokud máte dotazy k testům již teď, neváhejte nás kontaktovat na recepce@centrumnavyku.cz.

interpretace krevních testů

Krevní testy máte za sebou, od odběrového místa/ lékaře máte zaslané výsledky krevních testů, ale vůbec jim nerozumíte? Lékař Vám k výsledkům testů řekl informace, kterým chcete lépe porozumět, nebo Vám neinterpretoval všechno, co byste chtěli? Tak tato služba bude přesně pro vás.

Součástí testů není konzultace výsledků, pouze písemná interpretace (co vyšlo za hodnoty, co to znamená, plus stručné doporučení). V případě zájmu o konzultaci si prosím konzultaci doobjednejte zvlášť u našich průvodců.

cena 1250 Kč

doporučení odběrů + následná interpretace krevních testů

Na testy se teprve chystáte a chcete poradit, jaké testy si nechat udělat? Zároveň chcete výsledky testů následně interpretovat? Zvolte tedy tuto verzi, kde vám průvodce nejdříve doporučí jednotlivé testy a případně i vhodné odběrové místo

Součástí testů není konzultace výsledků, pouze písemná interpretace (co vyšle za hodnoty, co to znamená, plus stručné doporučení). V případě zájmu o konzultaci si prosím konzultaci doobjednejte zvlášť u našich průvodců.

cena 1 450 Kč

KONZULTACE ŽENY 35+

Pro stávající pacienty, konzultace navazující na vstupní. Pro každého kdo chce diskutovat svůj stávající zdravotní stav s danou diagnózou/zdravotními dysbalancemi a nastavit si nové zdravé návyky.

Pro každou klientku, která chce diskutovat svůj stávající zdravotní stav s danou diagnózou/zdravotními dysbalancemi a nastavit si nové zdravé návyky. Konzultace je zejména pro ženy, kterým se dlouhodobě nedaří zhubnout a necítí se ve svém těle dobře, mají potíže se šťítnou žlázou, otěhotněním, cyklem, PCOS, výkyvy nálad, vyčerpávající únavu apod.


příprava na konzultaci není zahrnuta v čase konzultace,
čistý čas s poradcem60 minut / 1 500 Kč
pro zahraniční pacienty 63 EUR

Cena služby v EUR se může změnit v závislosti na aktuálním kurzu.

permanentka - 3 konzultace

Vhodné pro všechny, kterým nestačí pouze jedna konzultace a chtějí probrat svůj postupný progres s průvodcem.

Kontrolní konzultace 30 minut

Vhodné pro klientky po vstupní konzultaci nebo ve stávající spolupráci, které chtějí zhodnotit další kroky v rámci svých cílů, případně přeměřit na BIA analýze

Čas s terapeutem –  30 minut / 590 Kč
pro zahraniční pacienty 25 EUR

Cena služby v EUR se může změnit v závislosti na aktuálním kurzu.

INTERPRETACE KREVNÍCH TESTŮ

Tento balíček je tu pro všechny, kteří chtějí mít nad svým zdravotním stavem zodpovědnost.

Preventivní zhodnocení výsledků krevních testů je jednou z indicií, která slouží k posouzení Vašeho zdraví, případně k podchycení některých dysbalancí na samém začátku, tedy ve fázi bez klinických příznaků. Panel krevních vyšetření, které v tomto balíčku hodnotíme, mapuje a odhaluje základní funkce organismu a nejčastěji se vyskytující civilizační onemocnění.

590 Kč
pro zahraniční pacienty 25 EUR

Cena služby v EUR se může změnit v závislosti na aktuálním kurzu.

Objednávkový formulář

Máte-li dotazy k objednání, napište na  recepce@centrumnavyku.cz.

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.