DNA testy

Zjistěte na základě genetické analýzy, jaké máte metabolické charakteristiky, intolerancek potravinám, srdeční výkonnost, požadavky na živiny, jojo efekt a mnoho dalšího. Genetická analýza a test NutraFitness DNA umožňuje identifikaci 28 základních parametrů pro individuální doporučení.

Je to velmi jednoduché a bezbolestné. Na základě genetické analýzy bude vytvořen váš osobní průvodce ve formě pdf, který bude jedinečný svým obsahem a týká se pouze vás. Protože se Vaše geny nemění, platnost průvodce zůstává neměnná po celý váš život.

NABÍDKA SLUŽEB TEREZY

Exkluzivní nabídka testování DNA ze slin ve spolupráci s firmou Life test.
Získejte návod k vlastnímu tělu. Příklad ze života: Když si koupíte nové auto, tak k němu dostanete také návod a veškeré instrukce. Víte, jaké palivo potřebuje, jak často jezdit do servisu, jaké pneu pořídit. K našemu tělu toto nedostáváme. Naštěstí máme tyto informace uložené v našich genech a dokážeme dle nich vytvořit návod pro vaše vlastní tělo.

TUTO SEKCI PRO VÁS AKTUÁLNĚ FINALIZUJEME

Co nevidět zde bude nabídka testů. Pokud máte dotazy k testům již teď, neváhejte nás kontaktovat na recepce@centrumnavyku.cz.

nutrafitness test

Chcete zjistit, jaké stravování je pro vás nejlepší? Toužíte znát doporučené denní dávky vitaminů přímo pro vás? Líbilo by se vám vědět, jaký sport je pro vás nejlepší? To všechno, a ještě mnohem více ukrývají vaše geny a vy nyní máte možnost to odhalit.

Výstupem testu je obsáhlý PDF průvodce. V případě potřeby konzultace výsledků se objednejte na konzultaci k našim průvodcům.

cena 9 000 Kč/ 1 test

exkluzivní cena pro klienty CN 8 000 Kč/ 1 test

maximum performance test

Druhým testem je test Maximum Performance, který analyzuje 44 znaků a přes 150 genů. V tomto testu je významně rozšířená paleta genů spojených s predispozicí k určité hladině některých vitamínů a minerálních látek. Navíc zde naleznete velké množství genů spojených se sportovním výkonem, jako například geny ovlivňující vaší regeneraci a schopnost odbourávat laktát

Výstupem testu je obsáhlý PDF průvodce. V případě potřeby konzultace výsledků se objednejte na konzultaci k našim průvodcům.

cena 10 000 Kč/ 1 test

exkluzivní cena pro klienty CN 9 000 Kč/ 1 test

Objednávkový formulář

Máte-li dotazy k objednání, napište na  recepce@centrumnavyku.cz.

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.