roman kunčar

Osobní trenér, Life kouč a výživový poradce

NABÍDKA SLUŽEB ROMANA

JEDNORÁZOVÝ TRÉNINK

750 Kč

ANALÝZA

Máte v hlavě hrubou představu toho, čeho byste rádi dosáhli, ale nevíte jak to správně uchopit a zkombinovat s ostatními součástmi života? Vrtá Vám hlavou, jaký typ fyzické aktivity je pro Vás ten pravý? Nebo se věnujete silovému tréninku a rádi byste se přesvědčili, že děláte maximum a to bezpečným způsobem? Během naší společné analýzy, bude prostor probrat ty největší otázky a nastínit k nim adekvátní řešení.

Co ještě můžete čekat?

1 500 Kč

ONLINE COACHING

Ne každý potřebuje trenéra, který za ním bude pravidelně stát v posilovně. Možná potřebujete trenéra, který za vámi bude prostě stát. Bude pro vás průvodcem, mentorem a učitelem.

Pokud už nejste úplný začátečník, u kterého je pravidelný osobní dohled nutností, bude online coaching pro vás ta příjemnější a hlavně efektivnější volba. Společnou cestu za vysněnými výsledky našich klientů dláždíme erudovanými postupy založenými na vědě a dlouholetých zkušenostech, osobním a lidským přístupem a jasným plánem. Plánem, který zapadá do vašeho životního stylu a umožní vám přizpůsobit se čemukoliv, co vám přijde do cesty.

Co můžete očekávat?

měsíční spolupráce 2 5003 750 Kč (dle typu a intenzity spolupráce)

Objednávkový formulář

Skvěle! Objednávka odeslána.

Na e-mail jsme Vám zaslali kopii objednávky.
Pokud e-mail nedojde do 5-ti minut, zkontrolujte složku SPAM.

Děkuji za tvůj zájem o spolupráci. Základem jejího úspěchu bude zejména to, navzájem se poznat a zjistit co jeden od druhého čekáme. Prosím proto o vyplnění následujícího dotazníku, který se bude věnovat tvým dosavadním zkušenostem, aktuálnímu dění v tvém životě i některým formalitám.

Po vyplnění dotazníku si jej projdu, některé informace mi budou sloužit v průběhu naší spolupráce a k jiným se dostaneme hned během prvního hovoru. Ten bude následovat jako další krok.

Cesta je cíl a proto si zkus užít i vyplňování dotazníku,

těším se na setkání ať už během hovoru, nebo osobně,

Roman Kunčar (@coach.rawman)

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.