Roman Kunčar

Osobní trenér, Life kouč a výživový poradce (CZ, AJ) se zaměřením na tělesné transformace - redukce tuku, budování svalové hmoty, formování postavy. Kompenzace disbalancí, zlepšení pohybových návyků a celkového zdraví.

Většinu své kariéry ve fitness strávil v Manchesteru (U.K.), kde obdržel všechny potřebné kvalifikace a zkušenosti pro start s vlastní praxí. V posilovně, která měla cca 5 tisíc členů strávil 2 roky a byl známý jako “Body transformations coach”. Stejně tak, jako o efektivní trénink, se Vám postará i o nutriční stránku.

Protože strávil více než 10 let věnováním se Street dance, má silný vztah k akrobatice i kalistenice. Co Romana ale přivedlo k fitness je Weight lifting a touha po funkčním i dobře vypadajícím těle. 

Během svého působení v zahraničí se také naučil, že “Life coaching” je nezbytnou součástí jakéhokoliv zlepšení nebo změny. Z tohoto důvodu zahrnuje Life coaching do praxe s klienty ať už se jedná o redukci, kondiční trénink či nabírání svalové hmoty. Umět vést klienty a být jim průvodcem a dobrým coachem je pro něj stejně podstatné jako jim umět poradit při cvičení. 

Vzkaz od Romana?
“Pokud to myslíš vážně, ať už jsi pokročilý, nebo začátečník, napiš mi do emailu pro sjednání konzultace, kde si co nejpřesněji nastíníme, jak by vypadala naše případná spolupráce.”

Klienty přijímá jak česky mluvící, tak anglicky mluvící. 

JSME V TOM SPOLEČNĚ!

Qualifications:
Lvl 2 Fitness instructor
Lvl 3 Personal trainer diploma
Lvl 3 GP referral

Nutritional advisor
Certified Life coach

Kvalifikace:
Lvl 2 Instruktor fitness
Lvl 3 Osobní trenér
Lvl 3 Práce s lidmi se zdravotní kondicí (obesita, cukrovka, hypertenze)

Nutriční poradce
Certifikovaný Life kouč 

Specialist areas:
Conditioning
Resistance training
Calisthenics
Fat loss Nutritio