Roman Kunčar

Online coach, Life coach a výživový poradce (CZ, AJ) se zaměřením na tělesné transformace - redukce tuku, budování svalové hmoty, formování postavy. Kompenzace disbalancí, zlepšení pohybových návyků a celkového zdraví.

Jmenuji se Roman Kunčar, jsem coach, člověk a externí specialista v Centru návyků.
Svoji cestu jako fitness profesionál jsem začal ve Spojeném království, kam jsem před lety odjel, abych “se našel” a získal cenné životní zkušenosti. Nečekal jsem ale, že najdu cestu, ze které už nehodlám sejít, minimálně dokud neztratím rozum.

Uběhly 3 roky plné vzdělávání, úspěchů i selhání a já se rozhodl vrátit zpět do ČR, protože to je místo, kde chci růst bok po boku s těmi, co jsou mi nejbližší.

S každým uplynulým dnem v této profesi si uvědomuji, v jak neskutečně komplexním odvětví se nacházím. Ačkoliv jsem na začátku neměl ponětí, do jaké hloubky se jednou budu lidským tělem a myslí zabývat, věděl jsem, že to chci dělat jinak než většina lidí kolem mne.

Kdybych měl definovat jednu věc, která opravdu rozfoukává můj oheň v osobním i profesionálním životě, je to SVOBODA. Svobodně se rozhodovat, svobodně se hýbat, svobodně selhávat a svobodně se učit. Co dělám poskytuje svobodu lidem, se kterými spolupracuji – atlet stejně jako rekreační sportovec, potřebuje své zdraví, jakožto nedílnou součást svobody dělat to, co je baví.

Nastavit si cíle a bezpodmínečně se ubírat k jejich dosaženÍ, být houževnatý a adaptovat se na cokoliv, co vám přijde do cesty. To je zatím nejlepší cesta k cenným zkušenostem, neprůstřelné disciplíně a k úspěchu, kterou jsem objevil.
V tuto chvíli je už jasné, jaká je zde moje role.
Je to poskytnout vždy co nejobjektivnější informace podpořené nejnovější vědou.
Předat zkušenosti ze své vlastní cesty a taky cest ostatních.
Být vám průvodcem, u kterého si můžete být jisti, že vždy upřednostňuje vaše zdraví, cíle a mentální pohodu.

Vzkaz od Romana?
“Pokud to myslíš vážně a jsi připraven/a pustit se do spolupráce, kde jsou upřímnost, chtíč, komunikace a individualita základem, pak jsi tu správně.”

Klienty přijímá jak česky mluvící, tak anglicky mluvící.

JSME V TOM SPOLEČNĚ!

Qualifications:
Lvl 2 Fitness instructor
Lvl 3 Personal trainer diploma
Lvl 3 GP referral

Nutritional advisor
Certified Life coach

Kvalifikace:
Lvl 2 Instruktor fitness
Lvl 3 Osobní trenér
Lvl 3 Práce s lidmi se zdravotní kondicí (obesita, cukrovka, hypertenze)

Nutriční poradce
Certifikovaný Life kouč

Specialist areas:
Conditioning
Resistance training
Calisthenics
Fat loss Nutritio

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.