Květen 2023

Zastavení s Centrem Návyků - již proběhlo
Datum konání: 19.05.2023
Místo konání: Brněnská přehrada
Cena: zDARma
Čas: 16:00 – 18:00
Informace: Přjďte se zastavit, dát si dobrý čaj, pobavit se, obejmout se a sdílet krásný čas v Láskyplné atmosféře.
DĚKUJEME VŠEM, CO PŘIŠLI, ULOŽTE SI TU SVOJI POCITOKU
Budeme moc rádi, když označíte autorku fotek: @martinaorava
Přednáška - trávení celostně - proběhlo, chystáme nový termín
Datum konání 04.05.2023
Místo konání: online
Cena: 650 kč
Čas: 16:00 – 20:00
Lektoři: Jana Zahradníková, Dis. a Ing. Kristína Sedláková
Informace: V tomto semináři Vám vysvětlíme jak spolu souvisí trávení a celkové zdraví. Podíváme se i na to, jak efektivně řešit časté trávicí dysbalance pomocí vhodné výživy, nutraceutik, režimových opatření, bylinné terapie a jiných návyků.Webinář je zaměřen zejména na praktické tipy, které můžete využít v praxi při řešení trávicích problémů sebe či svých klientů.
Konstelační večer na téma SOUROZENCI - již proběhlo
Datum konání: 17.5.2023
Místo konání: Rahnův dům, Palackého náměstí 46, Rosice u Brna
Čas: 17:30 – 20:30
Cena: 500 Kč
Průvodce: Katy Šilarová
Informace: Přijďte si užít bezpečný a pevný prostor připravený pro zklidnění a uvolnění se. Vše spojeno s rodinnými konstelacemi, jejich principy, zasazené do tématu sourozenců.
Těším se na osobní setkání s každým jedním z vás a dynamiku, kterou s sebou přinesete.
Červen 2023

Livestream - Úzkost a úzkostné poruchy
Datum konání 06.06.2023
Místo konání: Instagram Centrům Návyků
Cena: ZDARMA
Čas: 20:00 – 20:45
Lektoři: Bc. Petra Svobodová a Marek Tesař
Informace: Tento Livestream jsme vytvořili pro všechny, které zajímá téma úzkosti a úzkostných poruch. Co se dozvíte? Rozdíly mezi úzkostmi a úzkostnými poruchami. Jak s úzkostí pracovat, když se vám aktuálně děje a jak k ní přistoupit z pohledu prevence. Zaměříme se komplexně na různé příčiny a spouštěče úzkostí a hlavně na její řešení z pohledu stravy a každodenních návyků
Přednáška - Nespecifické střevní záněty
Datum konání 13.06.2023
Místo konání: Fitness Institut online
Cena: 650 Kč
Čas: 4 hodiny , 16:00 – 20:00
Lektoři: Jana Zahradníková, DIS. a Bc. Petra Svobodová
Informace: Tento webinář je vhodný pro ty, kteří chtějí pochopit téma STŘEVA. Je zaměřen na nespecifické střevní záněty a IBD. Vysvětlíme si na rozdíly mezi Crohnovou chorobou, ulcerózní kolitidou a Syndromem dráždivého střeva (IBS), popíšeme si příčiny vzniku a naučíme se nastavit plán terapie (strava, mindset, suplementy, byliny). Jsme terapeutky z praxe, proto bude celý webinář protkán praktickými informacemi, za kterými si stojíme.
Organizátorem webináře je Fitnessinstitut, děkujeme za důvěru.
Červenec a srpen 2023

Livestream - Syndrom polycystických ovarií (PCOS)
Datum konání 03.07.2023
Místo konání: Instagram Centrům Návyků
Cena: ZDARMA
Čas: 18:00 – 18:45
Lektoři: Bc. Petra Svobodová
Informace: Během livestreamu se podíváme hlouběji na příčinu vzniku PCOS a budete mít šanci nahlédnout, jak to vypadá během terapie s ženami, které trpí touto hormonální nerovnováhou. Vy sami si z livestreamu odnesete tipy na změny ve stravě, životním stylu a doporučení, které klíčové mikronutrienty ve stravě hlídat.
Rodinné konstelace
Datum: 15.7.2023
Místo konání: Rahnův dům, Palackého náměstí 46, Rosice u Brna
Čas: 17:30 – 20:30
Cena: 1000 Kč s postavení vlastní konstelace, 500 Kč bez postavení vlastní konstelace
Průvodce: Katy Šilarová
Informace: Základem konstelací je dnes již všeobecně přijímaný názor, že nic neexistuje ojediněle, bez souvislostí a bez vztahu s okolím.
V praxi to znamená, že pokud nás (nebo našeho přítele, zaměstnance, člena rodiny) něco trápí, řešení nenajdeme pouze u dotyčné osoby. Jelikož vše souvisí se vším a všichni jsme propojeni se vším, pak je třeba pochopit, jakým způsobem jsme zasazeni do svého okolí. Tedy zjišťujeme, co přebíráme od jednotlivých rodinných příslušníků apod. Je důležité pochopit vztahy, jakým způsobem fungují, uvidět „neviditelné“ události, ucítit a pochopit.
Září 2023


Webinář PMS
BLOK 1: Popis menstruačního cyklu a PMS typu deprese
BLOK 2: Premenstruační syndrom typu mlsná a bolest
BLOK 3: Premenstruační syndrom typu citlivost a otoky
Pro více informací ohledně termínu mě kontaktuj na email: petra.naturopatka@gmail.com
Forma: online
Lektor: Bc. Petra Svobodová
Informace: Webinář jsem pro vás rozložila do 3 bloků, kde dopodrobna probereme všech 5 typů PMS (deprese, mlsná, bolest, citlivost, otoky) a popíšeme si menstruační cyklus. Webinář obsahuje informace, kdy je nutné mít přehled v biologii a fyziologii člověka. Úrovní je webinář určen převážně pro nutriční terapeuty, výživové poradce, naturopaty, funkční lékaře a širokou veřejnost, která chce mít v této oblasti hlubší přesah.
Webinář "Histaminová intolerance"
Datum konání ZÁŘÍ 2023
Místo konání: online
Detailnější info bude ještě upřesněno
Lektoři: Ing. Kristína Sedláková
Informace: Teoreticko-praktický webinář na téma histaminová intolerance. Vhodný pro samotné pacienty, kteří se chtějí s touto intolerancí popasovat i pro poradce, kteří se ve své praxi s touto diagnózou setkávají u svých klientů.
Předběžný zájem můžete hlásit na kristina@centrumnavyku.cz
RETREAT K SOBĚ - plně obsazeno, děkujeme za zájem, těšíme se v září
Datum konání: 22.-24.9.2023
Místo konání: Branná, Jeseníky
Cena: early bird do koce května 6900.-, do konce srpna 7500.-, září 9000.-
Čas: začínáme v pátek od 14:00 a končéme v něděli obědem
Lektoři: Jana Zahradníková a Katy Šilarová
Informace: Přijeďte dát pozornost tam, kde to nejvíc potřebujete. Pojďte se opečovávat. Objevovat svoji podstatu, strachy ale i kvality. Možnosti. Plout na jedné vlně v prostředí horského vzduchu a Laskavé náruče ostatních žen. Zažij sílu bezpečného prostoru, přijetí a změny. Změna tam venku začíná uvnitř tebe.
Říjen 2023


Stres a vše okolo něj - připravuje se
Datum konání: Říjen
Místo konání: online/ osobně
Cena: připravuje se
Čas: připravuje se
Lektoři: Jana Zahradníková, DiS.
Informace: Hraji si s myšlenkou uspořádání webináře a jednoho osobního setkání na témata, které jsou alfou omegou za celou mojí letitou praxi – stres, mentální odolnost a naše zdraví.
Pokud máte přání, co byste uvítali v rámci těchto přednášek, neváhejte mi prosím napsat do formuláře, který najdete po kliknutí na žluté tlačítko (rolujte pak dolů na formulář).
Rodinné konstelace
Datum: 15.10.2023
Místo konání: Rahnův dům, Palackého náměstí 46, Rosice u Brna
Čas: 17:30 – 20:30
Cena: 1000 Kč s postavení vlastní konstelace, 500 Kč bez postavení vlastní konstelace
Průvodce: Katy Šilarová
Informace:
Základem konstelací je dnes již všeobecně přijímaný názor, že nic neexistuje ojediněle, bez souvislostí a bez vztahu s okolím.
V praxi to znamená, že pokud nás (nebo našeho přítele, zaměstnance, člena rodiny) něco trápí, řešení nenajdeme pouze u dotyčné osoby. Jelikož vše souvisí se vším a všichni jsme propojeni se vším, pak je třeba pochopit, jakým způsobem jsme zasazeni do svého okolí. Tedy zjišťujeme, co přebíráme od jednotlivých rodinných příslušníků apod. Je důležité pochopit vztahy, jakým způsobem fungují, uvidět „neviditelné“ události, ucítit a pochopit.
Listopad 2023


Prosinec 2023
připravuje se...

