PŘEDSTAVUJEME POSILU TÝMU

Krásný den všem! 

Dovolím si dnes napsat pár slov o sobě a tak se vám představit.

This image has an empty alt attribute; its file name is 42534626_2271486176418892_7260959023560654848_n.jpg

Na úvod bych ráda poděkovala skvělé ženě, kamarádce, terapeutce, koučce a trenérce Janičce, po jejímž boku dnes mohu v poradně CENTRA NÁVYKŮ sedět a naslouchat tak Vašim příběhům.

S otevřeným srdcem a upřímností se těším na každého z Vás, kdo se rozhodne vydat na cestu zdravějšího a šťastnějšího života, protože jsem si vědoma, že to není samozřejmost.

Budu se snažit být Vám tím nejlepším průvodcem, přítelem i terapeutem, budu Vašim velkým uchem, naslouchat Vašim životním příběhům a bude mi ctí poznat každého z Vás. Abychom však společně mohli fungovat, bude potřeba abyste si uvědomili, že zodpovědnost za své vlastní zdraví máte ve svých rukou Vy sami.

 Budete-li chtít, téměř NIC NENÍ NEMOŽNÉ.

Protože většina z vás mne ještě nezná, rozhodla jsem se napsat i pár slov o sobě.
Jsem nutriční terapeutka s komplexním přístupem ke zdraví. I přes svoji specializaci na výživu se snažím být zároveň generalista. To znamená, že přestože jsem odborník na výživu, snažím se nezahálet ani v ostatních, podle mne, velmi důležitých oblastech zdraví, jako je psychika, pohyb, spánek, návrat k biologickým hodnotám, socializace, moderní technologie, neurověda atd.
Za dobu mého osobního růstu jsem si uvědomila, že vše spolu souvisí a nic nefunguje odděleně. Není možné být zdráv jíte-li superfood, ale zároveň jste nešťastní ve vztahu, děláte práci, která Vás nebaví, nebo špatně spíte.

Prožila jsem 4,5 roku v zahraničí, poznala odlišný přístup, myšlení i fungování dané země. Všimla jsem si jiných priorit i zvyků lidí, musela jsem opustit svoji komfortní zónu a smířit se se vzdáleností, která mě najednou dělila od rodiny a přátel a pracovat v oborech, které mi nejsou blízké. To vše mi ale mnohé dalo, díky životu v zahraničí jsem “vyrostla”, přestala jsem tolik soudit a začala jsem více přijímat, vidět a chápat.
A také jsem se stala mámou! 
Obě těhotenství i porody jsem prožila v Anglii, což považuji za velmi cennou zkušenost a vedle toho jsem také jako dobrovolník pracovala v Dětské nemocnici Alder Hey Children Hospital.

Teď jsem doma tady, u nás, a také v Centru návyků. Ale věřím, že bez této zkušenosti bych tu teď nemusela být. Proto jsem za vše, co jsem prožila v celém svém životě, dobrého i zlého, velmi VDĚČNÁ. A cítím, že je teď vše, jak má být, a je to v pořádku. 

Děkuji vám za DŮVĚRU!

Jestliže se budete chtít objednat do Centra návyků, pracuji každé ÚTERÝ a STŘEDU od 13-18:00 hod. Objednávejte se prosím jak jste zvyklí, telefonicky u naší skvělé asistentky Katy, každé ÚT, ST a ČT v čase 13:30-14:30 hod. Kontakt na Katy je 774 622 774.

Na všechny se moc těšíme! 

Vaše terapeutka,
Denisa💚

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.