Nová posila v týmu Centra návyků

MÁME PRO VÁS NOVINKY V PODOBĚ PŘEKRÁSNÉ POSILY V CENTRU NÁVYKŮ

Lenka, Denda a Nicol jsou novými tvářemi a budou tu pro Vás tak, jako já doposud. Čekají Vás ještě další posily, ale pěkně postupně.

Nicol, skvělá výživová poradkyně, která se specializuje na vyhodnocování vlasových analýz a intolerančních testů. Pokud Vás trápí gastrointestinální problémy, ekzémy či zvláštní projevy disbalance v organismu, intoleranční testy Vám mohou napovědět v jakém stavu Váš organismus je, popřípadě co mu chybí či škodí. V rámci spolupráce s Centrum návyků zajistila našim pozorovatelům i klientům slevu 200 Kč přes kód CENTRUMNAVYKU.

Nicol Nosková

Lenka je výživová poradkyně a instruktorka zaměřující se na zdraví žen, přijímá do své péče pouze ženské tváře a pracuje na proměně nejenom zdravotní stránky tohoto něžného pohlaví.
Spolupráce s Lenkou je možná online, čekají Vás nabité rozhovory přes online platformu, jakou si domluvíte. Co na Léni zbožňuju je její smysl pro pořádek a disciplínu, bude Vám dobrou oporou.

Lenka Nunvářová

Denča je nutriční terapeutka a instruktorka zaměřující se na ženy (a páry) toužící založit rodinu, těhotné a kojící ženy, a po celé této krásné etapě jménem těhotenství pomáhá ženám dostat se zpět do formy. Zaměřuje se také na zdravé návyky dětí i celé rodiny, protože, jak víme, co jí rodiče, to jí i děti.
Tahle skvělá žena Vám srovná priority a bude perfektním průvodcem po Vaší nové, zdravější cestě. Denča je přítomna úterý a středu v poradně Centra návyků osobně od 13 – 18:00 hod.

Denisa Prosser

Ke každé z nás je potřeba se objednat přes naší fantastickou a prozatím hlavně řídící jednotku Katy v uvedené časy na uvedeném čísle na webu.

Mimo výše zmíněných informací jsou jejich klienty také široká veřejnost, a rekreační sportovci či sportovkyně. Vím, že jsem si lepší posilu nemohla přát.
Mě už znáte, soustředím se na prevenci, řeším zdravotní problémy, potíže spojené s autoimunitou i optickou parádu do plavek. Všechny táhneme za jeden provaz a naší filozofií je budovat s lidmi dobré návyka pro dlouhodobé výsledky a spokojenost každého, kdo k nám přijde pro kvalitní informace. Nedílnou součástí centra Návyků je také příjemná atmosféra, kde se můžete zasmát i pobrečet, zapotit se ve funkční zóně a nemine Vás úsměv a nálož motivace od každé z nás.

Takže ať jste žena či muž, senior či dítě, pracující ve více směnném provozu nebo podnikatel, ať už vás trápí kila nebo zdravotní potíže, přijďte za námi proměnit své zlozvyky v nové zdravé návyky.

Jana Zahradníková

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.