Bc. Kristína Sedláková

Výživová poradkyně zaměřující se na redukci hmotnosti. Specializuje se na celkovou harmonizaci trávení, řešení trávicích problémů, intolerance a výživová omezení. 

Kristína je absolventkou bakalářského studia oboru Výživa lidí a momentálně dále pokračuje v navazujícím inženýrském studiu.

Při škole působila jako osobní trenérka fitness a lektorka skupinových cvičení. Právě tam objevila své poslání pomáhat dalším ženám na jejich cestě za vytouženými cíli a zdravím.

K hlubšímu zájmu o výživu ji dovedli vlastní zdravotní problémy. Navzdory”zdravému jídelníčku” ji trápily zažívací potíže a mnohé intolerance s kterými si lékaři nevěděli rady. Rozhodla se proto vzít své zdraví do vlastních rukou a místo tlumení příznaků se pustila do hledání příčiny jejích problémů. Začala se zajímat o funkční výživu a celkovou optimalizaci životního stylu, což ji dovedlo ke komplexnímu vnímání lidského zdraví.

Výživa a zdravý životní styl je pro ni nejen práce, ale i koníček a vášeň ve kterém se snaží neustále zlepšovat a vzdělávat i mimo její studia na vysoké škole. Rada kombinuje informace podložené vědou a západní medicínou s medicínou východní, tak jak jí to dává největší smysl.

Filosofie

“Moje práce je inspirována láskou a řízená vědomostmi.”

Kristína nevěří na krátkodobé řešení a nejrůznější diety. Je zastánkyní vyvážené pestré stravy postavené na skutečných potravinách. Jejím cílem je pomáhat lidem najít rovnováhu ve stravování a životním stylu, který bude pro jejich individuální potřeby optimální, ale zejména udržitelný. Svým klientům poskytuje podporu, pochopení a péči jakou by si sama přála, aby jí byla poskytnuta na začátku její cesty.

Klienti

Mezi její klienty patří zejména lidé s nadváhou, kterým se již dlouhou dobu nedaří zredukovat jejich hmotnost podle představ a točí se v neustálém kruhu omezení. Svou pomocnou ruku poskytuje i klientům s různými intolerancemi či jinými výživovými omezeními. Také se specializuje na celkovou harmonizaci trávení a řešení trávicích problémů.