Bc. Kristína Sedláková

Výživová poradkyně s komplexním přístupem ke zdraví. Specializuje se na řešení trávicích problémů, intolerance, zdravou redukci a kompenzaci dalších problémů spojených se zdravotním diskomfortem.

Kristína je absolventkou bakalářského studia oboru Výživa lidí a momentálně ukončuje navazující inženýrské studium.

Při škole působila jako osobní trenérka fitness a lektorka skupinových cvičení. Právě tam objevila své poslání pomáhat dalším ženám na jejich cestě za vytouženými cíli a zdravím.

K hlubšímu zájmu o výživu ji dovedli vlastní zdravotní problémy. Navzdory”zdravému jídelníčku” ji trápily zažívací potíže a mnohé intolerance s kterými si lékaři nevěděli rady. Rozhodla se proto vzít své zdraví do vlastních rukou a místo tlumení příznaků se pustila do hledání příčiny jejích problémů. Začala se zajímat o funkční výživu a celkovou optimalizaci životního stylu, což ji dovedlo ke komplexnímu vnímání lidského zdraví.

Výživa a zdravý životní styl je pro ni nejen práce, ale i koníček a vášeň ve kterém se snaží neustále zlepšovat a vzdělávat i mimo její studia na vysoké škole. Rada kombinuje informace podložené vědou a západní medicínou s medicínou východní, tak jak jí to dává největší smysl.

Filosofie

“Moje práce je inspirována láskou a řízená vědomostmi.”

Kristína nevěří na krátkodobé řešení a nejrůznější diety. Je zastánkyní vyvážené pestré stravy postavené na skutečných potravinách. Jejím cílem je pomáhat lidem najít rovnováhu ve stravování a životním stylu, který bude pro jejich individuální potřeby optimální, ale zejména udržitelný. Svým klientům poskytuje podporu, pochopení a péči jakou by si sama přála, aby jí byla poskytnuta na začátku její cesty.

Díky osobní zkušenosti a získaným vědomostem , dnes svým klientům poskytuje podporu, pochopení a pomocnou ruku, jakou by si sama přála, aby někdo poskytl jí když byla na začátku své cesty.

Klienti

Ve svém poradenství se Kristína specializuje přímo na řešení trávicích problémů a klienty s intolerancemi (dlouhodobé nadýmání, reflux, zácpy, IBS, SIBO, HIT, celiakie, ABKM …). Mezi její klientelu patří i lidé se zdravotním diskomfortem, kteří ho chtějí zlepšit i pomocí správné výživy a zdravých návyků (štítná žláza, diabetes, DNA, cholesterol, kožní problémy…). Vítaní jsou i klienti s cílem zdravého hubnutí bez extrémů a také každý, kdo chce podat pomocnou ruku na cestě za zdravějším a spokojenějším NOVÝM JÁ.