Kateřina Šilarová

Holistická průvodkyně s komplexním přístupem a zaměřením na harmonizaci zdraví v rovině mentální, duševní a spirituální. Průvodkyně vědomé cesty ke zdravému mentálnímu přístupu nejen k sobě samému.

Katka se výživě aktivně věnuje od roku 2016. Začalo to sebezkušeností, kdy porodila syna a nabrala 25 kg, které se jí se zájmem o zdravý životní styl povedly zredukovat. Po druhém těhotenství, kdy se pokroky nejevily takovou rychlostí, jak by si přála, Katka navštívila naši Janu Zahradníkovou se záměrem o zdravou redukci.

Katka v životě potkává spoustu lidí, ráda se s lidmi baví, seznamuje a dělá jí radost, co jí každý jeden člověk do života přináší. S některými si ujde časově kratší cestu a s jinými delší. S Janou Zahradníkovou si sedly natolik, že Katka nezůstala pouze spokojenou klientkou ale samotnou součástí Centra Návyků jako certifikovaný výživový poradce s akreditací MŠMT.

Doba puberty, řekněme do 20ti let byla vcelku bouřlivá. Začala dělat v 16ti modeling, a proto následující roky byl její životní styl velice, jak sama říká, neuchopitelný. Přehlídky, večírky, focení, hosteskování, cestování za prací do Turecka a Řecka, kde si našla přítele a 2 roky žila.

Ve 20ti se seznámila se skupinou, která ji učila dívat se na svět ze stránky sama sebe, ne večírků, světel a přehlídkových mol. Vděčnost patří všemu a všem, kdo se tenkrát spojili. Protože prakticky ze dne na den opustila jednu etapu života a vrhla se do další.

Následovalo období cestování po svatých místech Francie, Itálie, Španělska, Maroka, Asie, Nepálu a měsíčním pobytu v Himalájích. Začala meditovat, cvičit jógu, kterou se naučila v Rišikeši v Indii a od svých přátel na cestách. Studovala astrologii a otevřela si živnost a praxi, kdy dělala klientům astrologické rozbory, vyučovala jógu a osobnostě rostla.

Od svých 27 let navštěvovala různé víkendové konstelace a v roce 2020 i 2021 si udělala certifikát Systemické konstelace a spirituální inteligence se zahrnutím Rodinných konstelací a pohybů Duše (roční cyklus večerů u Mgr. Idy Sáry Keltnerové).

V roce 2021 získala osvědčení o absolvování kurzu Fenomén Kineziologie. Systém Jednoty, fenomenologická škola (www.fenomenkineziologie.com)

V roce 2022 začala dvouletý konstelační výcvik: Výcvik v rodinných konstelacích a pohybech duše – Bhagat J.Zeilhofer (www.rodinnekonstelace.cz).

V březnu 2021 prošla transformací, kdy se rozhodla jít “jen” cestou, která se věnuje klientům z pohledu mentálního zdraví (v Centru Návyků Psychohygiena).

Jejím cílem je tvořit vzor a inspiraci nejen sama sobě, ale i lidem okolo ní. A jak řekla jedna moudrá žena: “Jestliže jsme vzorem, který inspiruje, potom se ostatní začnou sami zajímat, sami se učit.” A také předávat, co má prožité, protože to jako zkušenost je přenositelné.

S vděčností a láskou.
Katy

nabízené služby

KONZULTACE

Kam vedou kořeny Vašich vnitřních postojů a nastavení? Posuňte míru sebepoznání a prohlubte svůj vztah k sobě samým. V rodinném, pracovním či přátelském kruhu, k sobě navzájem.

Konzultace slouží ke společnému nelezení pravé Cesty, která pro Vás bude funkční a udržitelná. Konzultace může vyústit v další setkání, nebo si jen můžete odnést doporučení, popřípadě nějaké cvičení (mentální, fyzické).

Konzultace trvají 60 minut, ale je možné domluvit se na delším setkání. Možnost osobního setkání nebo online přes Zoom, Messenger, WhatsApp, apod.)

KONSTELAČNÍ NÁHLED

Konstelačními náhledy můžeme nahlédnout na jednotlivý aspekt a jeho souvislosti, umožní Vám podívat se na danou situaci a vidět ji jinak, z jiného úhlu pohledu, než které nám dovolí naše nynější rozpoložení, systém přesvědčení, naše názory či představy.

Konstelační náhledy trvají 60-90 minut. Možnost osobního setkání nebo online přes Zoom, Messenger, WhatsApp, apod.)

FENKINEZIOLOGIE

Pomocí svalového testu (reakce deltového svalu) umožňuje zobrazit jádro daného problému. Hledám nevědomé programy, které se odráží v různých oblastech fungování a ty odblokovávám. Metodu mám spojenou s odblokováním emocí, které jsou s daným blokem spojeny a mnohdy nejsou Vaše.

Fenkineziologie trvá 60-90minut. Zde je možnost pouze osobního setkání.

Články od Katy na blogu Centra návyků

KONSTELACE. KONSTELAČNÍ NÁHLEDY. UŽITEČNÉ INFORMACE. PROCES.

Jak fungují konstelace?
Jak fungují konstelační náhledy?

To, jak jsou postaveni zástupci do prostoru ukazuje vnitřní obraz člověka, který si konstelace nechává stavět. Nyní se dějí pohyby, které jsou velmi těžko popsatelné, dokud člověk toto nezkusí. Zástupci, kteří jsou v zastupující rolích, kteří se většinou vůbec neznají a neznají ani člověka, který si nechává konstelaci postavit, se začínají cítit, pohybovat a mluvit, jako „originály“. Mohli bysme to pojmenovat jako systémové pole, které vede ty, kteří do něho vstoupí.

Přečíst více »

ŽIVOTNÍ ZMĚNY

Jak na změny reagujete Vy?
Jak na změny reaguje Vaše okolí?
Co v životě člověka znamená velká, malá, životní změna?
Nová životní etapa vlastní rodina.
Jak si stát za svým rozhodnutím a nespustit padací most dříve než jsme na to všichni v rodině připraveni?
Pouštějme na svůj ostrov pouze lásku.
Proč se ve vyhrocených situacích začneme obhajovat?
Převezměme zodpovědnost za svůj život, za sebe, svoji rodinu.
JE TO TA NEJJEDNODUŠŠÍ CESTA PRO NÁS?
Samozřejmě, že není. Ale je ta nejautentičtější.

Přečíst více »

UVOLNI SVÉ TĚLO, MYSL A ODEVZDEJ, CO UŽ TI NEPATŘÍ 

Jakým způsobem uvolnit své tělo a mysl? Způsobů je mnoho (relaxace, meditace, masáž , sporty, spánek, shiatsu, různé jiné energetické techniky,…). Nyní jsem měla na mysli uvolnění v konstelačním náhledu (něco uvidět, přijmout, odevzdat, odpustit, pochopit, oplakat, naštvat se, smát se,…).
O co vůbec jde?
Jak se tato metoda používá?

Přečíst více »

JAK PŘESTAT ŽÍT PODLE PROGRAMŮ/ VZORCŮ V MYSLI?

Cítíte, že někdy žijete život jakoby „někoho jiného“? Že se sami sebe ptáte: „Co jsem to udělal/a?“ „Co jsem to tam říkal/a?“ Že někdy jednáte tak, jako by jste to nebyly vy? Dnešní článek by Vám mohl dát odpovědi. Pro někoho z Vás to může být úplně nové, pro někoho až nepochopitelné, pro ty z Vás, kteří pracují s technikami mindfulness, různými energetickými cvičeními, masážemi,… toto zase tak překvapující nebude.

Přečíst více »