Kateřina Šilarová

Preventistka a výživová poradkyně s komplexním přístupem a zaměřením na harmonizaci zdraví jak v rovině fyzické, tak psychické a duševní. Průvodkyně vědomé cesty ke zdraví a sobě samému.

Katka se výživě aktivně věnuje od roku 2016. Začalo to sebezkušeností, kdy porodila syna a nabrala 25 kg, které se se zájmem o zdravý životní styl povedly zredukovat. Po druhém těhotenství, kdy se pokroky nejevily takovou rychlostí, jak by si přála, Katka navštívila naši Janu Zahradníkovou se zájmem o zdravou redukci. 

Katka v životě potkává spoustu lidí, ráda se s lidmi baví, seznamuje a dělá jí radost, co jí každý jeden člověk do života přináší. S některými si ujde časově kratší cestu a s jinými delší. S Janou Zahraníkovou si sedly natolik, že Katka nezůstala pouze spokojenou klientkou ale samotnou součástí Centra Návyků jako certifikovaný výživový poradce.

Doba puberty, řekněme do 20ti let byla vcelku bouřlivá. Začala dělat v 16ti modeling, a proto následující roky byl její životní styl velice, jak sama říká, neuchopitelný. Přehlídky, večírky, focení, hosteskování, cestování za prací do Turecka a Řecka, kde si našla přítele a 2 roky žila v Aténách.

Ve 20ti se seznámila se skupinou, která ji učila dívat se na svět ze stránky sama sebe, ne večírků, světel a přehlídkových mol. Vděčnost patří všemu a všem, kdo se tenkrát spojili. Protože prakticky ze dne na den opustila jeden příběh a vrhla se do dalšího životního příběhu i když rodina rozhodně nadšená nebyla.

Následovalo období cestování po svatých místech Francie, Itálie, Španělska, Maroka, Asie, Nepálu a měsíčním pobytu v Himalájích. Začala meditovat, cvičit jógu, kterou se naučila v Rišikeši v Indii a od svých přátel, kteří s ní cestovali. Studovala astrologii a otevřela si živnost a praxi, kdy dělala klientům astrologické rozbory, vyučovala jógu a rostla.

Od svých 27 let navštěvovala různé víkendové konstelace a před rokem absolvovala roční minicyklus konstelací, které ji neskutečně oslovují, protože díky nim prožila změny v rámci vztahů napříč rodinným spektrem. Začala opět meditovat a vracet se k józe A opět se vrátila k lezení, které se naučila v době cestování po Francii a Itálii. 

Od září 2020 se věnuje výživovému poradenství. Cítí, že její cesta je momentálně přes výživové poradenství pomáhat lidem ke kvalitnímu životu a péči o sebe sama.

Jejím cílem je tvořit vzor a inspiraci nejen sama sobě, ale i lidem okolo ní. A jak řekla jedna moudrá žena: “Jestliže jsme vzorem, který inspiruje, potom se ostatní začnou sami zajímat, sami se učit.” A také předávat, co má prožité, protože to jako zkušenost je přenositelné. V tuto dobu v rámci zdravého stravování a později v rámci rodinných systémů a věcí, které jí oslovují. 

nabízené služby

KONZULTACE

Kam vedou kořeny Vašich vnitřních postojů a nastavení? Posuňte míru sebepoznání a prohlubte svůj vztah k sobě samým. V rodinném, pracovním či přátelském kruhu, k sobě navzájem.

Konzultace slouží ke společnému nelezení pravé Cesty, která pro Vás bude funkční a udržitelná. Konzultace může vyústit v další setkání, nebo si jen můžete odnést doporučení, popřípadě nějaké cvičení (mentální, fyzické).

KONSTELAČNÍ NÁHLED

Konstelačními náhledy můžeme nahlédnout na jednotlivý aspekt a jeho souvislosti, umožní Vám podívat se na danou situaci a vidět ji jinak, z jiného úhlu pohledu, než které nám dovolí naše nynější rozpoložení, systém přesvědčení, naše názory či představy.

Konstelační náhledy trvají 60-90 minut.
Tato technika je prozatím možná pouze při osobním setkání.

SVALOVÝ TEST

Svalový test nám pomáhá zjistit příčiny. A to konkrétně v oblasti, která potravina či
suplement Vašemu tělu vyhovuje nebo naopak díky energiím, které v těle prokazatelně
proudí.