Jana Zahradníková, DiS.

Nutriční terapeutka, specialistka na funkční a preventivní výživu

Jana je nutriční terapeutka, preventistka a koučka v oblasti funkční výživy, dále instruktorka fitness a školitelka na akreditovaných kurzech pro výživové poradce.

Výživa, životní styl a mentální nastavení a jejich vliv na lidské zdraví v kontextu života každého z nás, Janu velmi fascinuje, a proto se intenzivně věnuje svým klientům v rámci funkční výživy a nastavení vhodného životního stylu.

Filosofie

“Jsi výsledkem svých každodenních návyků.”
To je Janino oblíbené motto, kterého se v přístupu ke svým klientům drží.

Sama si prošla nelehkou a dlouhou cestou za zdravím, o to více vnímá důležitost kvalitní péče pro ty, kteří to potřebují. Věří, že pokud tělu dopřejeme správnou péči a nastavíme podmínky pro uzdravení, eliminujeme příčiny problémů a znovu bude nastavena rovnováha.

Volný čas a sport

Mimo pracovní čas tancuje, profesionálně 12 let závodně tancovala s několika obhájenými tituly na mistrovství světa s její taneční skupinou. Po tanci se věnovala naturální kulturistice, kde se stala vicemistryní ČR. Nyní od roku 2018 dále sportuje, tancuje bez soutěžních ambicí a užívá si to.

Ráda čte, tráví čas v přírodě, s rodinou, přáteli i o samotě. Aktivně pořádá akce s tématikou zdravého životního stylu či se vzdělává na kurzech a Škole klinické Naturopatie v Praze a kurzech IFMV.

Tvorba

Momentálně píše knihu “Návykovník” a tvoří “Návykovou kuchařku”, do nich vkládá své letité zkušenosti, vzkazy a vhledy pro Ty, kteří se statečně rozhodnou převzít zodpovědnost do svých rukou a být zdrávi.

Klienti

K její klientele patří lidé, kteří potřebují ve svém životním stylu nastavit systém a cestou správně nastaveného režimu kompenzovat zdravotní potíže či jim preventivně předejít. Často jsou to stresovaní lidé s nadbytečnými kily a přidruženými obtížemi, problémy s trávením, deficity, hormonálními potížemi či jinými metabolickými dysbalancemi omezujícími člověka v jeho spokojeném životě, pracuje také s klienty s poruchami přijmu potravy (PPP).