Jana Zahradníková, DiS.

Průvodkyně správných návyků.

Nutriční terapeutka, preventistka a koučka v oblasti funkční výživy, školí také na akreditovaných kurzech výživové poradce ve Fitnessinstitutu a podílí se na aktivitách na IFMV v Praze.

Filosofie

“Jsi výsledkem svých každodenních návyků.”

Sama jsem prošla nelehkou a dlouhou cestou za zdravím, o to více vnímám důležitost kvalitní péče pro ty, kteří ji potřebují a chtějí. 

Kvalitní péče je podle mých představ “vytvořit bezpečné prostředí s dostatkem času a empatie, pochopit příběh klienta a vnímat v něm souvislosti a příčiny potíží (zkušeností) s kterým přichází.”
S klientem jdeme krůček po krůčku po stopách příčin jeho zdravotních dysbalancí a volíme moudrou cestu pro nastolení jeho zdravotní rovnováhy a uzdravení.

Volný čas a sport

Mimo pracovní čas tancuji, chodím bosa, toulám se přírodou, objevuju tajemství života, otužuji se se svojí úžasnou tetou a trávím čas s manželem, přáteli či rodinou. Sportovala jsem celý život, 12 let jsem závodně tancovala s několika obhájenými tituly z mistrovství světa s mojí milovanou taneční skupinou. Po tanci jsem čuchla k naturální kulturistice, kde jsem se stala vicemistryní ČR. Od roku 2018 sportuji a tancuji bez soutěžních ambicí, hýbu se pro radost a zdraví a moc si to užívám.

Vzdělání
Věřím, jestli je kdokoliv z oboru na správném místě či ne za něj nepoví certifikáty a tituly ale reference jeho klientů.

Vystudovanou mám Vyšší odbornou školu – obor nutriční terapeut, dále mám v zásobníku spoustu jednodenních workshopů, seminářů a kurzů až po několika týdenní – od kouče osobního rozvoje až po funkční výživu, a troufnu si napsat, přes 1000 hodin strávených s klienty. 

Studium, to je nikdy nekončící proces, miluji To!

Nadále studuji klinickou nutriční medicínu na Škole Klinické Naturopatie v Praze, vzdělávám se na kurzech Institutu Funkční Medicíny a Výživy v Praze, informace hledám také v knihách, článcích a největší školou a učiteli jsou mí klienti, DĚKUJI.

Tvorba

Momentálně tvořím informační portál – “Návykovník” a píšu “Návykovou kuchařku”, do kterých vkládám zkušenosti, vzkazy a vhledy pro Ty, kteří se statečně rozhodnou převzít zodpovědnost do svých rukou a být zdrávi.

Klienti

PREVENCE: spolupracuji s klinety, kteří chtějí zhodnotit své návyky a zdraví v rámci zachování dlouhodobého zdraví a prevence. 

MIMO ROVNOVÁHU: ukazuji směr klientům s nadbytečnými kily a přidruženými zdravotními obtížemi, klientům s trávicími obtížemi či hormonální dysbalancí, autoimunitním onemocněním, IBD, diabetem mellitem či poruchami příjmu potravy. 

Klientem je každý, kdo se rozhodl vzít své zdraví na vlastní zodpovědnost, nečeká na zázraky a chce budovat moudré návyky pro dlouhodobé a pevné zdraví :).

Těším se na společné kroky,
Jana

 

Články od Jany na blogu Centra návyků

CENTRUM NÁVYKŮ KONČÍ

Naši milí příznivci, cesta Centra Návyků končí a i přesto, že konce jsou nepříjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímný slzy dojetí.
Celý text o příběhu a ukončení si přečtěte zde.

Přečíst více »

LOW FODMAP DIETA V KONTEXTU

Znáte ten pocit, kdy Vás nadýmá snad i nadechnutí? Střeva neustále volají nepříjemnými symptomy, jako je pocit plnosti, střídavá zácpa či průjem, nepravidelné vyprazdňování či křeče a nadýmání?

Přečíst více »

LOUČÍME SE 👋💛

Naši milí příznivci, cesta  CENTRA NÁVYKŮ končí a i přesto, že konce nebývají vždy příjemné, víme, že za rozhodnutím stojí čistý záměr, moudrá myšlenka a upřímné slzy dojetí.

Celý příběh CN a informace o ukončení naleznete v oficiálním rozloučení.