Jana Zahradníková, DiS.

Průvodkyně správných návyků.

Nutriční terapeutka, preventistka a koučka v oblasti funkční výživy, školí také na akreditovaných kurzech výživové poradce ve Fitnessinstitutu a podílí se na aktivitách na IFMV v Praze.

Filosofie

“Jsi výsledkem svých každodenních návyků.”

Sama jsem prošla nelehkou a dlouhou cestou za zdravím, o to více vnímám důležitost kvalitní péče pro ty, kteří ji potřebují a chtějí. 

Kvalitní péče je podle mých představ “vytvořit bezpečné prostředí s dostatkem času a empatie, pochopit příběh klienta a vnímat v něm souvislosti a příčiny potíží (zkušeností) s kterým přichází.”
S klientem jdeme krůček po krůčku po stopách příčin jeho zdravotních dysbalancí a volíme moudrou cestu pro nastolení jeho zdravotní rovnováhy a uzdravení.

Volný čas a sport

Mimo pracovní čas tancuji, chodím bosa, toulám se přírodou, objevuju tajemství života, otužuji se se svojí úžasnou tetou a trávím čas s manželem, přáteli či rodinou. Sportovala jsem celý život, 12 let jsem závodně tancovala s několika obhájenými tituly z mistrovství světa s mojí milovanou taneční skupinou. Po tanci jsem čuchla k naturální kulturistice, kde jsem se stala vicemistryní ČR. Od roku 2018 sportuji a tancuji bez soutěžních ambicí, hýbu se pro radost a zdraví a moc si to užívám.

Vzdělání
Věřím, jestli je kdokoliv z oboru na správném místě či ne za něj nepoví certifikáty a tituly ale reference jeho klientů.

Vystudovanou mám Vyšší odbornou školu – obor nutriční terapeut, dále mám v zásobníku spoustu jednodenních workshopů, seminářů a kurzů až po několika týdenní – od kouče osobního rozvoje až po funkční výživu, a troufnu si napsat, přes 1000 hodin strávených s klienty. 

Studium, to je nikdy nekončící proces, miluji To!

Nadále studuji klinickou nutriční medicínu na Škole Klinické Naturopatie v Praze, vzdělávám se na kurzech Institutu Funkční Medicíny a Výživy v Praze, informace hledám také v knihách, článcích a největší školou a učiteli jsou mí klienti, DĚKUJI.

Tvorba

Momentálně tvořím informační portál – “Návykovník” a píšu “Návykovou kuchařku”, do kterých vkládám zkušenosti, vzkazy a vhledy pro Ty, kteří se statečně rozhodnou převzít zodpovědnost do svých rukou a být zdrávi.

Klienti

PREVENCE: spolupracuji s klinety, kteří chtějí zhodnotit své návyky a zdraví v rámci zachování dlouhodobého zdraví a prevence. 

MIMO ROVNOVÁHU: ukazuji směr klientům s nadbytečnými kily a přidruženými zdravotními obtížemi, klientům s trávicími obtížemi či hormonální dysbalancí, autoimunitním onemocněním, IBD, diabetem mellitem či poruchami příjmu potravy. 

Klientem je každý, kdo se rozhodl vzít své zdraví na vlastní zodpovědnost, nečeká na zázraky a chce budovat moudré návyky pro dlouhodobé a pevné zdraví :).

Těším se na společné kroky,
Jana

 

Články od Jany na blogu Centra návyků

JANČA ŘEZY

Za odměnu, pro návštěvu, nebo prostě jen tak. Připravte si Jančiny zdravé řezy plné těch nejlepších ingrediencí.

Přečíst více »

COOKIES

Jednodušší už to být nemůže. Upečte si doma výborné a zdravé cookies s proteinem a čokoládou.

Přečíst více »