Eliška Hosnedlová, IHP

Certifikovaná Integrative Health Practitioner a průvodkyně se zaměřením na funkční a integrativní výživu, která pomáhá ženám optimalizovat zdraví a hormony pomocí stravy, zdravých návyků a správného nastavení mysli.

Eliška vystudovala mezinárodní kurz Integrative Health Practitioner, který vznikl jako kombinace funkční medicíny a tradiční ajurvédy. K hlubšímu zájmu o výživu a význam zdraví hormonů ji přivedly vlastní zdravotní potíže spojené s hormonální dysbalancí. Tuto problematiku začala studovat do hloubky a objevovala stále více souvislostí, které běžně na první pohled nejsou vidět. Všechny zkušenosti a vědomosti chce nyní sdílet mezi své klienty, a pomoci tak co nejvíce lidem, které trápí podobné záležitosti.

Klienti

Mezi její klienty patří zejména lidé s hormonální nerovnováhou (chronická únava, nízké libido, proměnlivost nálad, střevní potíže, akné, adrenální únava atd.), ženy s problémovým menstruačním cyklem (PMS, bolesti, nepravidelnost, ztráta menstruace), lidé s poruchou štítné žlázy a všichni, kteří chtějí objevit hlavní příčinu problémů a porozumět sobě a svému tělu.

„Malé kroky vedou k velkým úspěchům.“

 

Eliška věří, že i drobné změny v životě nám mohou pomoci cítit se lépe po všech stránkách, a vítá každého, kdo se rozhodne vzít své zdraví a život do vlastních rukou.

 

Články od Elišky na blogu Centra návyků

NÁSTRAHY HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE

Hormonální antikoncepce je populární mezi ženami po celém světě díky své téměř stoprocentní ochraně před početím, ale pravidelné užívání malých pilulek má také „pomoci“ zmírnit bolestivou a silnou menstruaci, navrátit cyklu pravidelnost nebo léčit onemocnění zvané endometrióza. Jaká rizika s sebou nese? A lze ji nahradit i jinými, stejné účinnými variantami?

Přečíst více »

ZDRAVÁ STŘEVA PRO HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHU

V tomto článku se podíváme na velmi důležitou souvislost mezi zdravím střev a hormonální (ne)rovnováhou. Zjistíte, jaké klíčové hormony střeva ovlivňují, co se může stát, pokud střevní mikrobiom není v optimálním stavu, a navíc si odnesete pár tipů pro podporu vašich střev.

Přečíst více »