Denisa Prosser, DiS.

Nutriční terapeutka, preventistka a průvodkyně zdravých návyků s komplexním přístupem se zaměřením na budoucí i stávající maminky, lektorka zdravotně nápravného cvičení a spirální stabilizace páteře (SM systému).

Denisa je nutriční terapeutka, preventistka a lektorka nápravného cvičení metodou spirální stabilizace páteře.

Psychosomatika, epigenetika a cirkadiánní rytmy v souvislosti s lidským tělem a zdravím Denisu velmi fascinují, a proto se v praxi zaměřuje na optimalizaci výživy, životního stylu a každodenních návyků.

Jako máma dvou malých dětí se sama přesvědčila, jak moc je důležité dbát na dobré vztahy a vhodné návyky celé rodiny.

Filosofie

„Jsme odrazem svých rozhodnutí. Chcete-li jiné výsledky, změňte svá rozhodnutí.“

Denisa věří, že jsme výsledkem našich myšlenek. Jestliže se naučíme lépe pracovat s vlastní psychikou a myšlenkami, budeme schopni silných rozhodnutí, bez potřeby neustálého hledání motivace a štěstí.

Na vlastní kůži si prošla nelehkou cestou uzdravování, kdy musela změnit mnohá přesvědčení ve své vlastní hlavě, aby tu teď mohla být právě taková, jaká je. Práce na sobě je podle Denisy celoživotním sebepoznáváním a studiem, a to ji baví.

Sport a volný čas

Jako dítě tancovala v tanečním souboru a později na gymnáziu se chvíli věnovala sportovním párovým tancům. V rodině nebyla příliš vedena ke sportu, ale láska k pohybu je jí vlastní.  Jako pracující mamince dvou malých dětí jí moc času na cvičení nezbývá, proto má nejraději tzv. „pohyb za no extra time“, tedy takový, který vykonáváte při běžných denních činnostech a nepotřebujete si na něj vyhrazovat speciální čas. Když má chvilku pro sebe věnuje se józe, BJJ a silovému tréninku s vlastní vahou těla.

Ráda čte, tráví čas v přírodě, s kamarády a na výletech s rodinou. Zajímá se o studium východní medicíny, zejména Ajurvédy a Tradiční čínské medicíny (TČM) a holistického přístupu ke zdraví.

Tvorba

Baví ji připravovat semináře a workshopy, pravidelně přednáší studentům na gymnáziu v Šumperku o propojení výživy a psychiky. Píše články, tvoří e-booky a momentálně začala psát knihu 24hodinová SUPERmáma.

Klienti

Jejími klienty jsou zejména lidé s nadváhou a nevhodnými návyky, kteří již pociťují zdravotní diskomfort. Dále se specializuje na ženy a maminky, které plánují otěhotnět, nebo jsou již po porodu a rády by se dostaly zpět do formy a byly dobrým příkladem celé rodině.