Denisa Prosser, DiS.

Nutriční terapeutka a průvodkyně zdravých návyků se zaměřením na ženy a maminky, preventistka a lektorka zdravého pohybu.

Denisa je vystudovaná nutriční terapeutka, průvodkyně zdravými návyky a lektorka nápravného cvičení metodou spirální stabilizace páteře.

Její silnou stránkou je empatie, schopnost naslouchat a propojovat informace do souvislostí. Díky tomu dokáže velmi dobře zacílit na příčinu problémů a následně je postupnou změnou návyků efektivně řešit a tak optimalizovat zdraví klienta. 

Filosofie

„Jsme odrazem svých rozhodnutí. Chcete-li jiné výsledky, změňte svá rozhodnutí.“

Denisa věří, že jsme výsledkem našich myšlenek. Jestliže se naučíme lépe pracovat s vlastní psychikou a myšlenkami, budeme schopni silných rozhodnutí, bez potřeby neustálého hledání motivace a štěstí.

Na vlastní kůži si prošla nelehkou cestou uzdravování, kdy musela změnit mnohá přesvědčení ve své vlastní hlavě, aby tu teď mohla být právě taková, jaká je. Práce na sobě je podle Denisy celoživotním sebepoznáváním a studiem, a to ji baví.

Sport a volný čas

Denisa je lektorkou zdravotního cvičení a  také instruktorkou TRX a kruhového tréninku ve funkčním centru v Kyjově. Baví ji posilování s vlastní vahou těla a ráda tráví čas venku. 

Mezi její zájmy patří cestování a výlety, sport, dobré jídlo a pobyt v přírodě. Ráda čte a vzdělává se. Zajímá se o studium Ajurvédy, jógy, Tradiční čínské medicíny  a holistického přístupu ke zdraví a člověku.

Tvorba

Nejvíce Denisu baví předávat své zkušenosti dál. Proto ráda přednáší, učí a tráví čas s klienty v poradně Centra Návyků.  

Klienti

Jejími klienty jsou převážně lidé s nadváhou a nevhodnými návyky, kteří již pociťují zdravotní diskomfort. Dále se specializuje na ženy a maminky, které plánují otěhotnět, nebo jsou již po porodu a rády by se dostaly zpět do formy a byly dobrým příkladem celé rodině.